Wij blijven bereikbaar!

Het coronavirus bracht heel wat veranderingen met zich mee, ook op schoolniveau. Onze dagdagelijkse routine en activiteiten zien er anders uit.

De leerlingen krijgen opdrachten en verwerken aan de hand van digitaal aangeboden taken zelfstandig hun leerstof. Uiteraard volgen wij onze leerlingen op door middel van ons digitaal leerplatform Smartschool en andere digitale kanalen.

Normaal hielden we op 27 maart onze jaarlijkse opendeuravond. Ondanks deze uitgestelde informatie-avond hoeft u echter niet met het inschrijven van uw kind(eren) te wachten. U kunt hiervoor ook gewoon op onze schoolsite terecht.

Via dit formulier kunt u ons alvast uw contactgegevens overmaken. Onze dienst leerlingbegeleiding contacteert u dan zo snel mogelijk om samen met u de inschrijving af te handelen. Onder deze link vindt u eveneens meer info over de verschillende inschrijvingsopties.

Voor specifieke vragen kunt u via mail terecht op info@kaz.be, of telefonisch bij de directie (Barbara Fernandez – 0486 83 64 88 of Annelies Detemmerman – 0477 62 07 61). Zij helpen u graag verder.

Volg ons verder via de schoolwebsite en de facebookpagina.